طراحی سایت,طراحی وب سایت,کاربرد وب سایت,دلایل شکست یک وب سایت

دلیل شکست برخی از پروژه های طراحی سایت

تاکنون مقالات زیادی در باره موفقیت وب سایت ها نوشته شده است اما کم تر به دلایل شکست یک وب سایت اشاره شده است .

در این مقاله به بررسی ۷ مورد از دلایل شکست یک وب سایت خواهیم پرداخت .

۱- طراحی سایت بد :

یک سایت که طراحی وب سایت بدی دارد می تواند همانند بازکردن یک رستوران ۵ ستاره در یک محله فقیر نشین باشد که عملا با شکست روبرو خواهد شد .

۲) زیاده روی در تبلیغات :

برای تبلیغات خود برنامه ریزی کنید و آن ها را در قسمت های مناسب به نمایش بگذارید . هم چنین سعی کنید زمانی از تبلغات استفاده کنید که وب سایت شما از رتبه مناسبی برخوردار باشد تا توجه تبلیغ دهنگان را به خود جلب نماید .

۳) عدم وجود تیتر های جذاب :

پس از نوشتن مطلب یا مقاله ای که می خواهید درون طراحی سایت یا وبلاگ تان قرار دهید ، یک بار آن را مطالعه کرده وجذاب ترین و بهترین تیتر را برای آن انتخاب نمایید .

۴) عدم وجود صفحه درباره ما در طراحی سایت :

برخی از کاربران تمایل دارند تا اطلاعاتی از شما و فعالیت تان داشته باشند ، از این رو درباره خود و وب سایت خود حتما اطلاعاتی را در قالب صفحه درباره ما در طراحی وب سایت تان قرار دهید .

۵) عدم لینک دهی به مطالب :

اگر درباره موضوعی می نویسید که قبلا نیز راجع به آن نوشته اید و فکر می کنید که می توانند یکدیگر را تکمیل نمایند و به یکدیگر کمک کنند حتما در نوشته ها به آن ها لینک دهید .

۶) عدم وجود تصویر در طراحی وب سایت :

تصاویر یکی از جذاب ترین عناصر در طراحی سایت هستند که می توانید از آن ها به منظور جلوگیری از خروج زود هنگام کاربر و افزایش بازدید استفاده نمایید.

۷) وجود موضوعات فراوان :

وب سایت خود را با یاهو اشتباه نگیرید و صد ها موضوع را در آن جمع آوری نکنید . از این رو می بایست تعداد موضوعات خود را کاهش داده و از اهداف خود دور نشوید .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *